Hjem / Lokalforeninger / Asker og Bærum MS-forening

Asker og Bærum MS-forening

Velkommen til Asker og Bærum MS-forening.

Vi har mange aktiviteter å by på!

Velkommen til vår forening!

Vi har en Facebookgruppe for våre medlemmer, og i tillegg en gruppe for de mellom 18-40. I gruppene deler vi planlagte møter og aktiviteter.

Vi kan by på trening, reiser, månedlige medlemsmøter, unggruppe og ukentlige kafétreff og varierte aktiviteter.

Vi har en variert gruppe kursede likepersoner, dersom du trenger å lufte tankene dine, eller snakke med noen som kan relatere til dine utfordringer. Bli kjent med dem lengre ned på siden

Vi ønsker å inkludere alle, så om det føles skummelt å delta for første gang, ta kontakt med likepersoner eller noen fra styret, så lover vi å ta godt vare på deg.

Våre ukentlige aktiviteter

Trening

Torsdager kl 09.20 på Unicare Friskvern i Asker.

Kafétreff

Rullerende kafétreff på ulike steder i Asker og Bærum hver onsdag kl. 12  - se nærmere info på våre Facebook-sider eller i nyhetsbrevet som sendes ut en gang i måneden.

Våre neste arrangementer

Noen å snakke med?

Velg oss som din grasrotmottaker!

Når du knytter ditt spillkort fra Norsk Tipping til oss, bidrar du med 7 prosent av spilleinnsatsen din direkte til vår forening. Det beste av alt? Det koster deg ikke en ekstra krone.

Styret i foreningen